Aan de Factory werken mee:

Kim Kiszelnik
Social Impact Connector/ Algemeen Directeur
kim@socialimpactfactory.com
06 11 36 68 92

Laure Heilbron
Social Impact Connector/Zakelijk Directeur
laure@socialimpactfactory.com
06 15 94 98 89

Joost Clarenbeek
Coördinatie landelijk & Challenges & Sales
Joost@socialimpactfactory.com
06 27 08 55 17

Anneke Hendriks
Challenges
annekehendriks@socialimpactfactory.com
06 40 40 85 71

Maaike Broekhuis
Actief veranderen & Challenges
maaike@socialimpactfactory.com
06 12 94 30 87

Roos Spekman
Kansenkaarten nieuwe gemeenten & sociaal inkopen
roos@socialimpactfactory.com
06 10 58 37 89

Daphne van Rhee
Community manager
daphne@socialimpactfactory.com
06 28 31 05 23

Anneke Pijnenborg
Challenges
anneke@socialimpactfactory.com
06 54 68 71 92

Reinout Evers
Challenges
reinout@socialimpactfactory.com
06 27 08 55 18

Kim van Laar
Project manager Plan Einstein
Kimvanlaar@socialimpactfactory.com
06 13 74 12 93

Amber Bleeker
Social Return connector  
amber@socialimpactfactory.com
06 14 63 61 29

Monique Hoed
Project Management Ondersteuning 
monique@socialimpactfactory.com
06 13 30 81 57

Maaike Wit
Projectmedewerker Plan Einstein & Communicatie
maaikewit@socialimpactfactory.com
06 33 87 36 66

Dinja Horsting
Stagiaire Buy Social
dinja@socialimpactfactory.com
06 28 61 63 43

Mileen van Ling
Stagiaire Impact Stories
mileen@socialimpactfactory.com
06 49 66 46 47