« Alle Evenementen
Inspiratie en gezellig borrelen met andere impactmakers Iedere derde donderdag van de maand van 16.00 – 18.00 in het Impact Clubhuis. Een inspirerende én gezellige borrel met en voor het netwerk van impactmakers. Kom netwerken en wissel ervaringen uit. Toegankelijk voor iedereen die van impact maken hun werk en passie maakt.
Inspiratie op deze borrel Inspiratie op deze borrel Deze bijeenkomst zal Garmt Haakma van Brouwerij De 7 Deugden ons inspireren. Hij laat zien hoe je met ondernemerschap én bier brouwen maatschappelijke impact kunt maken.
Heb je interesse? Meld je aan! Aanmelden kan via kbf@socialimpactfactory.com Voor al je vragen kun je ons bereiken via hallo@socialimpactfactory.com
Programmering in het Impact Clubhuis Dit event maakt deel uit van de programmering in het Impact Clubhuis. Social Impact Factory organiseert op de locatie Kauwgomballenfabriek het jaar rond inhoudelijke events om de transitie naar een duurzame en eerlijke samenleving te versnellen. Als member van het Impact Clubhuis krijg je toegang tot alle events en vergroot je je netwerk.
Persoons- en contactgegevens worden volgens onze privacy policy opgeslagen en gebruikt voor de organisatoren van deze sessie en de promotie van andere events.
Zoek je een eigen kantoor op een plek waar sociaal ondernemen centraal staat? Grijp je kans! Deze kantoren zijn weer beschikbaar! Amsterdam: Office 11 (Toronto) in de Kauwgomballenfabriek. Utrecht: Office 15 (Brasilia) Aan de Gracht.