Over Ons

De Social Impact Factory is een stichting zonder winstoogmerk, maar mét grote ambities! We willen sociaal ondernemerschap tot het nieuwe normaal maken.  Wij streven naar een samenleving waarin iedereen die hiertoe in staat is en het wil, opgenomen wordt in het arbeidsproces.

We benaderen elke sociale vraag met een ondernemersvisie: Het product levert zowel winst voor de samenleving als financiële winst om zo voort te kunnen bestaan. De gemeente Utrecht investeerde door een eenmalige subsidie te verstrekken. Kirkman Company is nauw betrokken als onze uitvoeringspartner. We genereren inkomsten door partnerschappen en door met gemeenten en organisaties aan de slag te gaan met sociaal ondernemerschap en het organiseren van challenges. De Social Impact Factory heeft zelf geen budget om sociaal ondernemers te financieren. Als startende sociaal ondernemer kan je bijvoorbeeld terecht bij het landelijke Rabobank Stimuleringsfonds, Stichting DOEN, Start Foundation of de KNHM.

We zijn actief in heel Nederland. Ons team werkt vanuit dé hotspot voor sociaal ondernemerschap in hartje Utrecht: De Social Impact Factory Utrecht. Op deze inspirerende ontmoetings- en werkplek kan ook jij werken en met anderen sociale impact realiseren. Boek hier een workspace of meetingspace of mail doemee@sifutrecht.nl

Tijdens kantooruren zijn we telefonisch bereikbaar op: 06-14295220. Mailen kan altijd naar: hallo@socialimpactfactory.com.

Het dagelijks team van de Social Impact Factory:

Kim Kiszelnik
Directeur / Social Impact Connector

kim@socialimpactfactory.com
06 11 36 68 92

Roos Spekman
Kansenkaarten Gemeenten & Sociaal Inkopen (BuySocial)

roos@socialimpactfactory.com
06 10 58 37 89

Maaike Broekhuis
Actief Veranderen & Challenges

maaike@socialimpactfactory.com
06 12 94 30 87

Amber Bleeker
Social Impact Connector

amber@socialimpactfactory.com
06 24 64 36 85

Monique Hoed
Project Management Ondersteuning
monique@socialimpactfactory.com
06 13 30 81 57

Laure Heilbron
Social Impact Connector

laure@socialimpactfactory.com
06 15 94 98 89

Daphne van Rhee
Community Manager

daphne@socialimpactfactory.com
06 28 31 05 23

Caro van den Ingh
Projectmanager Plan Einstein

caro@socialimpactfactory.com
06 41 86 45 65

Maaike Wit
Projectmedewerker Plan Einstein & Communicatie

maaikewit@socialimpactfactory.com
06 33 87 36 66

Marit Schouten
Social Impact Connector
marit@socialimpactfactory.com
06 30 06 03 98

Mariëlle van Deelen
Junior Analist
marielle@socialimpactfactory.com

Jolien Reijerink
Stagiaire Buy Social

jolien@socialimpactfactory.com

Het bestuur van de Social Impact Factory:

Maarten Schurink
Voorzitter
Birgit Blomberg
Secretaris
Saskia Klep
Penningmeester


Vacatures:
De Factory bestaat uit een jong, ondernemend team met een breed netwerk. Aangezien we hard groeien, zijn we regelmatig op zoek naar nieuwe collega’s en stagiaires. Geloof jij ook in samenwerking, ondernemerschap en impact maken?