Over Ons

De Social Impact Factory is een stichting zonder winstoogmerk, maar mét grote ambities! We willen sociaal ondernemerschap tot het nieuwe normaal maken.  Wij streven naar een samenleving waarin iedereen die hiertoe in staat is en het wil, opgenomen wordt in het arbeidsproces.

We benaderen elke sociale vraag met een ondernemersvisie: Het product levert zowel winst voor de samenleving als financiële winst om zo voort te kunnen bestaan. De gemeente Utrecht investeerde door een eenmalige subsidie te verstrekken. Kirkman Company en KplusV zijn nauw betrokken als onze uitvoeringspartners. We genereren inkomsten door lid- en partnerschappen en door met gemeenten en organisaties aan de slag te gaan met sociaal ondernemerschap en het organiseren van challenges. De Social Impact Factory heeft zelf geen budget om sociaal ondernemers te financieren. Als startende sociaal ondernemer kan je bijvoorbeeld terecht bij het landelijke Rabobank Stimuleringsfonds, Stichting DOEN, Start Foundation of de KNHM.

We zijn actief in heel Nederland. Ons team werkt vanuit dé hotspot voor sociaal ondernemerschap in hartje Utrecht: De Social Impact Factory Utrecht. Op deze inspirerende ontmoetings- en werkplek kan ook jij werken en met anderen sociale impact realiseren. Boek hier een workspace of meetingspace of mail doemee@sifutrecht.nl.

Het dagelijks team van de Social Impact Factory:

 

Kim Kiszelnik
Directeur / Social Impact Connector
kim@socialimpactfactory.com
06 11 36 68 92
Amber Bleeker
Social Return Connector
amber@socialimpactfactory.com
06 14 63 61 29

Roos Spekman
Kansenkaarten Gemeenten & Sociaal Inkopen
roos@socialimpactfactory.com
06 10 58 37 89

Anneke Hendriks
Challenges
annekehendriks@socialimpactfactory.com
06 40 40 85 71

Maaike Broekhuis
Actief Veranderen & Challenges
maaike@socialimpactfactory.com
06 12 94 30 87

Monique Hoed
Project Management Ondersteuning
monique@socialimpactfactory.com
06 13 30 81 57

Mariëlle van Deelen
Junior Analist
marielle@socialimpactfactory.com

 

Laure Heilbron
Directeur / Social Impact Connector
laure@socialimpactfactory.com
06 15 94 98 89

Daphne van Rhee
Community Manager
daphne@socialimpactfactory.com
06 28 31 05 23

Reinout Evers
Challenges
reinout@socialimpactfactory.com
06 27 08 55 18

Caro van den Ingh
Projectmanager Plan Einstein
caro@socialimpactfactory.com
06 41 86 45 65

Maaike Wit
Projectmedewerker Plan Einstein & Communicatie
maaikewit@socialimpactfactory.com
06 33 87 36 66

Jolien Reijerink
Stagiaire Buy Social

jolien@socialimpactfactory.com

Het bestuur van de Social Impact Factory:

Maarten Schurink
Voorzitter
Birgit Blomberg
Secretaris
Saskia Klep
Penningmeester


Vacatures
De Factory bestaat uit een jong, ondernemend team met een breed netwerk. Aangezien we hard groeien, zijn we regelmatig op zoek naar nieuwe collega’s en stagiaires. Geloof jij ook in samenwerking, ondernemerschap en impact maken?